KALENDÁŘ KONCERTŮ

Listopad 2022

So 19. 11. - Čáslav -soukr. akce
 

Prosinec 2022

Pá 2. 12. - Kalikovský mlýn - Mikulášská
So 3. 12. - Papírna - firemní akce
So 10. 12. - Křimice - Sokolovna - Vánoční mejdan!!!
St 21. 12. - U Pechtů - firemní akce
Čt 22. 12. - Nepomuk - firemní akce
So 31. 12. - Blovice - Silvestr!!!
 
So. 7.1. U Pechtů - soukr. akce
 
So. 14.1. Radobyčice - soukr. akce
Pá. 18.3. Kalikovský mlýn -  rockový club (ve 20h)                                                 
 
 
 
So. 23.4. Chrást – fotbal hříště  (18-23h)                                                 
 
So. 30.4. Hradiště – Májka  +  HAZband (předkapela) (18-24h)                                           
 
 
 
Pá. 13.5. Sloon Roudná (soukr. akce)                                                                   
 
So. 14.5. Praha (12-13h)                                                                             
 
So. 14.5. Šlovice - hasičárna (soukr. akce)                                                      
 
So. 21.5. Stříbro - náměstí (16-18h)                                                         
 
 
 
So.   4. 6. Křimice -V ROŠTÍ (soukr. akce)                                  
 
Pá. 10. 6. Černice – PURKMISTR – nádvoří (18 – 22h)            
 
So. 11. 6. Dýšiná – náves - slavnosti obce (ve 20h)                                                                   
 
So. 18. 6. Blovice - náměstí - hasiči  (20-24h)                                                             
 
Ne.19. 6. Pechta Fest (17 -18,30h)                                                                
 
Pá. 24.6.  TJ Košůtka – fotbal hříště                                                     
 
So. 25. 6. Hracholusky – Hráz „OTEVÍRÁK“ (20 – 24h)                                            
 
 
 
Pá.   1.7. Kemp Keramika - Hracholusky  (19 – 22h)                                                      
 
So.   2.7. Křimice - V ROŠTÍ (soukr. akce)                                            
 
Pá.   8.7. Třímany – kemp u Mloka                                        
 
So.   9.7. Hracholusky - Kemp Keramika (19 – 22h)
 
Pá. 15.7. Noví u Chotěšova – Pouť                                                                 
 
So. 16.7. Křimice - V ROŠTÍ – „RYBÁŘSKÁ“
 
Pá. 22.7. DOVOLENÁ                                                                                        
 
So. 23.7. DOVOLENÁ                                                                                       
 
Pá. 29.7. Hracholusky - Kemp Keramika (19 – 22h)                                               
 
So. 30.7. Manětín – zámecká zahrada  
 
                                                       
 
Pá.   5. 8. Kemp Keramika – Hracholusky (19 – 22h)                                                  
 
So.   6. 8. Skašov - pouť                                                                                   
 
Pá.  12.8. Kalikovský mlýn - (soukr. akce)                                                  
 
So.  13.8. Blovice – za Lidovým domem !!!náhrada za Kamensko!!!                       
 
So.  20.8. TJ Černice – fotbal hříště (20 - 01h)                                                                              
 
Pá.  26.8. Kemp Keramika - Hracholusky „BENÁTSKÁ NOC“ (20 -24h)                 
 
So. 27. 8. Hracholusky hráz – „BENÁTSKÁ NOC“ (20 - 24h)                                      
 
 
 
So.   3.9. Sulkov  (soukr. akce)                                                                                               
 
Pá. 16.9. Černice „SLUNCE VE SKLE“  (18 – 22h)                                                            
 
So. 18.9. Křimice - V ROŠTÍ – „VINOBRANÍ“  (v 19h)                        
 
Pá. 23.9. DOVOLENÁ                                                                                          
 
So. 24.9. DOVOLENÁ                                                                                        
 
 
 
Pá.  7.10. Kalikovský mlýn (soukr. akce)