KALENDÁŘ KONCERTŮ

Červen 2022

Pá 10. 6. Černice – PURKMISTR – nádvoří (18–22 h.) 
So 11. 6. Dýšiná – náves - slavnosti obce (ve 20 h.)
Čt 16. 6. Plzeň na Parkáně - 19.00 - křest klipu točeného v clubu Pamela
Pá 17. 6. Štěnovice - firemní akce 
So 18. 6. Blovice - náměstí - hasiči (18–22 h.) 
Ne 19. 6. Pechta Fest (17–18,30 h.) 
Pá 24. 6. TJ Košůtka – fotbal hříště 
So 25. 6. Kostelec (17–18,30 h.)
So 25. 6. Hracholusky – Hráz „OTEVÍRÁK“ (20–24 h.) 
 
 

Červenec 2022

Pá 1. 7. Kemp Keramika - Hracholusky (19–22 h.) 
So 2. 7. Křimice - V ROŠTÍ (soukr. akce) 
Pá 8. 7. Třímany – kemp u Mloka 
So 9. 7. Hracholusky - Kemp Keramika (19–22 h.)
St 13. 7. Lokál (17–21 h.)
Pá 15. 7. Nový u Chotěšova – Pouť 
So 16. 7. Křimice - V ROŠTÍ – „RYBÁŘSKÁ“
Pá 22. 7. DOVOLENÁ 
So 23. 7. DOVOLENÁ 
Pá 29. 7. Hracholusky - Kemp Keramika (19–22 h.) 
So 30. 7. Manětín – zámecká zahrada 
 
 

Srpen 2022

Pá 5. 8. Kemp Keramika – Hracholusky (19–22 h.) 
So 6. 8. Skašov - pouť 
Pá 12. 8. Kalikovský mlýn - (soukr. akce) 
So 13. 8. Blovice – za Lidovým domem (19,30–22 h.) !!!náhrada za Kamensko!!! 
Pá 19. 8. Sulkov – restaurace Sparta
So 20. 8. TJ Černice – fotbal hříště (20–01 h.) 
Pá 26. 8. Kemp Keramika - Hracholusky „BENÁTSKÁ NOC“ (20–24 h.) 
So 27. 8. Hracholusky hráz – „BENÁTSKÁ NOC“ (20–24 h.) 
 
 

Září 2022

So 3. 9. Sulkov (soukr. akce) 
Ne 4. 9. Praha (MIG 21) 18–20 h.
St 7. 9. Lokál (17–21 h.)
Pá 9. 9. Nová Ves
So 10. 9. Radobyčice “RADOCUP”
Pá 16. 9. Černice „SLUNCE VE SKLE“ (18–22 h.) 
So 17. 9. Křimice - V ROŠTÍ – „VINOBRANÍ“ (v 19 h.) 
Pá 23. 9. DOVOLENÁ 
So 24. 9. DOVOLENÁ 
 
 

Říjen 2022

Pá 7. 10. Kalikovský mlýn (soukr. akce) 
Pá. 18.3. Kalikovský mlýn -  rockový club (ve 20h)                                                 
 
 
 
So. 23.4. Chrást – fotbal hříště  (18-23h)                                                 
 
So. 30.4. Hradiště – Májka  +  HAZband (předkapela) (18-24h)                                           
 
 
 
Pá. 13.5. Sloon Roudná (soukr. akce)                                                                   
 
So. 14.5. Praha (12-13h)                                                                             
 
So. 14.5. Šlovice - hasičárna (soukr. akce)                                                      
 
So. 21.5. Stříbro - náměstí (16-18h)                                                         
 
 
 
So.   4. 6. Křimice -V ROŠTÍ (soukr. akce)                                  
 
Pá. 10. 6. Černice – PURKMISTR – nádvoří (18 – 22h)            
 
So. 11. 6. Dýšiná – náves - slavnosti obce (ve 20h)                                                                   
 
So. 18. 6. Blovice - náměstí - hasiči  (20-24h)                                                             
 
Ne.19. 6. Pechta Fest (17 -18,30h)                                                                
 
Pá. 24.6.  TJ Košůtka – fotbal hříště                                                     
 
So. 25. 6. Hracholusky – Hráz „OTEVÍRÁK“ (20 – 24h)                                            
 
 
 
Pá.   1.7. Kemp Keramika - Hracholusky  (19 – 22h)                                                      
 
So.   2.7. Křimice - V ROŠTÍ (soukr. akce)                                            
 
Pá.   8.7. Třímany – kemp u Mloka                                        
 
So.   9.7. Hracholusky - Kemp Keramika (19 – 22h)
 
Pá. 15.7. Noví u Chotěšova – Pouť                                                                 
 
So. 16.7. Křimice - V ROŠTÍ – „RYBÁŘSKÁ“
 
Pá. 22.7. DOVOLENÁ                                                                                        
 
So. 23.7. DOVOLENÁ                                                                                       
 
Pá. 29.7. Hracholusky - Kemp Keramika (19 – 22h)                                               
 
So. 30.7. Manětín – zámecká zahrada  
 
                                                       
 
Pá.   5. 8. Kemp Keramika – Hracholusky (19 – 22h)                                                  
 
So.   6. 8. Skašov - pouť                                                                                   
 
Pá.  12.8. Kalikovský mlýn - (soukr. akce)                                                  
 
So.  13.8. Blovice – za Lidovým domem !!!náhrada za Kamensko!!!                       
 
So.  20.8. TJ Černice – fotbal hříště (20 - 01h)                                                                              
 
Pá.  26.8. Kemp Keramika - Hracholusky „BENÁTSKÁ NOC“ (20 -24h)                 
 
So. 27. 8. Hracholusky hráz – „BENÁTSKÁ NOC“ (20 - 24h)                                      
 
 
 
So.   3.9. Sulkov  (soukr. akce)                                                                                               
 
Pá. 16.9. Černice „SLUNCE VE SKLE“  (18 – 22h)                                                            
 
So. 18.9. Křimice - V ROŠTÍ – „VINOBRANÍ“  (v 19h)                        
 
Pá. 23.9. DOVOLENÁ                                                                                          
 
So. 24.9. DOVOLENÁ                                                                                        
 
 
 
Pá.  7.10. Kalikovský mlýn (soukr. akce)